Najlepsze środki na zaburzenia erekcji, czyli silna erekcja w zasięgu ręki!

Najlepsze środki na zaburzenia erekcji, czyli silna erekcja w zasięgu ręki!

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Co powoduje zaburzenia erekcji?

Każdy mężczyzna chciałby być sprawny pod względem seksualnym jak najdłużej. Niekiedy jednak zdarzają się sytuacje, kiedy erekcja się nie pojawia. To zaś uniemożliwia odbycia stosunku seksualnego, co dla wielu panów ma negatywny wpływ na psychikę. Warto jednak mieć świadomość, że sporadyczne zaburzenia erekcji nie są powodem do zmartwień. Wystarczy tylko poznać ich przyczynę, a następnie podjąć stosowną kurację.

Z czego wynika „niemoc płciowa”?

Choć powszechnie uważa się, że na zaburzenia erekcji cierpią przede wszystkim mężczyźni dojrzali (wkraczający w okres andropauzy), problem ten spotyka coraz młodszych panów. Oznacza to, że winę za problemy z osiągnięciem wzwodu ponosi przede wszystkim prowadzony przez mężczyzn tryb życia. Palenie papierosów, alkohol, stres - to tylko niektóre z czynników, wpływających na problemy seksualne. Warto mieć świadomość, że niekiedy zaburzenia erekcji mają podłoże psychogenne. Za przyczyny uważa się niektóre choroby ściśle związane z układem krążenia.

Używki a problemy z osiągnięciem wzwodu

Prawdopodobieństwo pojawienia się zaburzeń erekcji u osób palących zwiększa się nawet o 50%. Odpowiada za to nikotyna. Jest to substancja, która niekorzystnie wpływa na naczynia krwionośne. Te zaś transportują krew do penisa, odpowiadając za pojawienie się wzwodu. Podobnie do papierosów działa również alkohol. Co prawda jego niewielkie ilości mogą być doskonałym afrodyzjakiem, jego nadmiar -wrogiem. Na skutek dostarczenia sporej dawki alkoholu dochodzi bowiem do zwężenia naczyń krwionośnych, przez które krew już nie może swobodnie przepływać do ciał jamistych prącia.

Nieodpowiednia dieta a zaburzenia erekcji

Przyczyną kłopotów z osiągnięciem wzwodu może być nieodpowiednia dieta. Zwykle chodzi tutaj o spożywanie zbyt kalorycznych posiłków - nierzadko tłustych i smażonych dań. Te zaś bowiem prowadzą do otyłości, a co za tym idzie - „zatkania” naczyń krwionośnych blaszkami miażdżycowymi.

Brak aktywności fizycznej przyczyną niemocy płciowej

Prowadzenie siedzącego trybu życia - praca za biurkiem, korzystanie z samochodu, itp. mogą przekładać się na problemy z erekcją. Wiadomo, brak ruchu to zaburzenia krążenia, co odbija się niekorzystnie na sprawności seksualnej.

Choroby a problemy z erekcją

Nie wszyscy mężczyźni zdają sobie sprawę z tego, że zaburzenia erekcji mogą wynikać z chorób. Zwykle jest to związane ze wszelkimi dolegliwościami dotyczącymi układu krążenia. Dotyczy to przede wszystkim niewydolności komórek śródbłonka naczyń, które odpowiadają za unaczynienie penisa. Nieprawidłowości w tym zakresie prowadzą bowiem do zaburzeń krążenia krwi do ciał jamistych prącia. Do chorób dotyczących układu krążenia, które mogą wpływać na zaburzenia erekcji zalicza się między innymi: nadciśnienie tętnicze, zwężenie naczyń prącia, miażdżyca. To zaś oznacza, że problemy z osiągnięciem wzwodu mogą sygnalizować pojawienie się schorzeń groźnych dla życia, np. zawału. Dlatego też nie należy bagatelizować takich kłopotów. Warto mieć świadomość, że zaburzenia potencji mogą być spowodowane cukrzycą. Zwykle jest to rezultat nieprawidłowego leczenia tej choroby. To zaś prowadzi przede wszystkim do uszkodzenia nerwów oraz niewielkich naczyń krwionośnych, którymi krew dopływa do ciał jamistych prącia. Zaburzenia erekcji bardzo często pojawiają się u panów, którzy borykają się z chorobami ośrodkowego układu nerwowego. Dotyczy to przede wszystkim: stwardnienia rozsianego, padaczki czy urazów mózgu.

Wpływ leków na zaburzenia erekcji

Wielu mężczyzn nie jest świadomych tego, że zażywanie niektórych leków, ma wpływ na zaburzenia erekcji. Zwykle jest to spowodowane zaburzeniami fizjologii wzwodu, czego efektem jest zmniejszenie potencji nawet o 25%.
Które leki uważane są za środki, wpływające niekorzystnie na wzwód?

  • Leki przeciwdepresyjne, neuroleptyki, leki przeciwpadaczkowe.
  • Leki przeznaczone do leczenia problemów z nietrzymaniem moczu, łagodnego przerostu prostaty (np. finasteryd).

Zanik wzwodu a podłoże psychogenne

Zaburzenia erekcji mogą być spowodowane czynnikami na tle psychogennym. Dotyczy to przede wszystkim panów, którzy borykają się z poważnymi problemami (np. w domu lub w pracy). Tego typu zaburzenia można rozpoznać po tym, że objawiają się one wyłącznie w konkretnych sytuacjach, a w innych (masturbacja, poranna erekcja) - zanikają.

Zanik wzwodu może być spowodowany wieloma czynnikami. Choć na niektóre nie mamy większego wpływu, to jednak w większości przypadkom zaburzeniom erekcji możemy zapobiec. Wystarczy przecież prowadzić zdrowy tryb życia.

Zobacz najlepsze środki na zaburzenia erekcji