Najlepsze środki na zaburzenia erekcji, czyli silna erekcja w zasięgu ręki!

Najlepsze środki na zaburzenia erekcji, czyli silna erekcja w zasięgu ręki!

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Problemy z potencją - jak się ich pozbyć?

Mamy w zwyczaju sądzić, że problemy z potencją pojawiają się po 50. roku życia. Wówczas spada bowiem produkcja testosteronu, efektem czego jest niższe libido oraz zmniejszona sprawność seksualna. Warto jednak mieć świadomość, że choć faktycznie problemy z potencją są typowe dla okresu męskiego przekwitania, coraz częściej przytrafiają się młodszym panom. I ty należysz do grona mężczyzn, którzy borykają się z niemocą płciową? Chcesz jak najszybciej uporać się z tym problemem? Nie martw się, impotencja jest procesem odwracalnym. Wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiednią metodę leczenia.

Na początek podawanie hormonów

Problemy z potencją pozwoli wyeliminować kuracja hormonalna. Tego rodzaju leczenie zwykle dotyczy wszystkich panów, u których niemoc płciowa spowodowana jest spadkiem poziomu hormonów. Istotą tego leczenia jest podawanie odpowiedniej dawki hormonów - pod postacią pigułek lub plastrów. Terapia kontynuowana jest do czasu, kiedy w organizmie nie nastąpi równowaga hormonalna. Warto mieć świadomość, że jej zaletą jest nie tylko polepszenie potencji, ale również zwiększanie produkcji plemników.

Alternatywa - zastrzyki poprawiające erekcję

Na problemy z potencją pomóc mogą specjalne zastrzyki. Odpowiedni preparat wstrzykuje się w prącie. Dzięki temu możliwe jest poprawienie krążenia, dzięki czemu krew będzie znacznie lepiej docierać do ciał jamistych penisa. Warto bowiem mieć świadomość, że działanie wstrzykiwanych substancji polega na rozkurczaniu naczyń krwionośnych, co sprzyja napływowi krwi do członka. W efekcie dochodzi do natychmiastowej erekcji - zaraz po dokonaniu iniekcji. Trzeba wiedzieć, że zwykle substancją czynną jest prostaglandyna. A więc hormon, który odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych. Niewątpliwą zaletą takiej kuracji jest nie tylko to, że doraźnie pomaga uporać się z problemem braku erekcji. Zastrzyki są w stanie całkowicie wyleczyć impotencję. Wystarczy tylko systematycznie zmniejszać dawkę stosowanej substancji, by po określonym czasie sprawność seksualna wróciła do normy.

Leczenie farmakologiczne - także wskazane

Alternatywą iniekcji jest leczenie farmakologiczne, związane z zażywaniem środków dostępnych na receptę. Są to preparaty, które zawierają w swoim składzie substancje, przywracające sprawność seksualną. Zwykle ich działanie polega na stymulowaniu krążenia krwi, doprowadzając ją do ciał jamistych prącia. Warto jednak mieć świadomość, że niektóre leki przepisywane przez lekarzy wiążą się z działaniem niepożądanym. Wielu panów, w obawie przed np. bolesną erekcją, ucieka do naturalnych suplementów diety. Są to tabletki na problemy z potencją, które dodatkowo wpływają korzystnie na kilka innych ważnych kwestii związanych ze sprawnością seksualną. Przedłużają stosunek, podnoszą libido, zwiększają intensywność orgazmów, słowem - sprawiają, że mężczyźni zaczynają czerpać jeszcze większą radość i przyjemność z seksu.

Leczenie choroby podstawowej

Warto mieć świadomość, że na problemy z potencją może wpływać występowanie niektórych chorób. Dotyczy to przede wszystkim cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia tętniczego. W takiej sytuacji tylko wyleczenie choroby podstawowej poprawia jakość życia seksualnego. Warto jednak mieć świadomość, że w wielu przypadkach i tak koniecznością jest zażywanie preparatów wspomagających potencję.

Wszczepianie protezy - to ostateczność

Należy mieć świadomość, że niekiedy jedynym rozwiązaniem, jeśli chodzi o problemy z potencją, jest wszczepienie specjalnych protez. Dotyczy to szczególnie tych panów, u których doszło do zwapnienia ścian naczyń krwionośnych. Taki zabieg polega na wszczepieniu w ciała jamiste prącia specjalnych sztab wykonanych z tworzywa sztucznego. Do erekcji dochodzi, gdy sztaby zostaną ręcznie przegięte ku górze. Niekiedy wszczepia się cylindry silikonowe (lub wypełnione solą fizjologiczną) w prącie. Po ich napełnieniu dochodzi do erekcji.

Niekiedy potrzebna psychoterapia

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że na problemy z potencją czasami pomaga psychoterapia. Szczególnie dotyczy to tych panów, u których zaburzenia spowodowane są lękiem przed zbliżeniem, niską samooceną.

Zobacz najlepsze środki na zaburzenia erekcji